Salon Focení Naše smečka Informace Tréninky Hlídání Fotogalerie O nás Kontakt Odkazy
Novinky    Cheese it    Ený    Tassy    Číča    Pip    Aiyta    Smečka    Fotky    Odkazy


 
 

11. 2. 2014 Papík má narozeninýýýýDortík už je snězený, uvidíme jestli se oslava ŕozjede...:)
 
 

 
 

Nenechte si v novém roce nic uletět!


 
 

 
 

8. 12. 2013 Zimní pohár 2, Nučice


Cheesáček je šikulaaaa:) Udržel si první místo v Zimním poháru! Ený taky zaperlila - splnila 4. zkoušku pro přestup do A3! Člověk už by si měl začít zvykat na to, že ji za chvíli budeme titulovat:) No a Číči výsledky se trošičku podobají ostatním výsledkům, kterých letos dosahuje:)
 
 

 
 

23. 11. 2013 - 24. 11. 2013 Jahodová bowle + MR SUPER G, Kladno


Cheesáček je šikulaaaa:) A Ený takýýýýý:) Na Jahodové bowli se oba dostali do finále, Ený si navíc splnila zkoušku, takže je prostě madam Kulíšková úžasná:) Číča běhá jako Číča, páníček padá na parkuru, takže tam dle očekávání: "Žádný měřitelný výsledek."
 
 

 
 

02. 11. 2013 Zimní pohár, Nučice


Cheesáček je šikulaaaa:) Závody za barákem? To se nestává často! Navíc v super hale, bez ranního vstávání - to jsme si nemohli nechat ujít:) Běhalo se fajn, parkury nám stavěla Katka Lerlová, které Cheesáčkovi sedly a umístil se na 1. a 2. místě, což ho dostalo na 1. místo zimního poháru. Kulíšek a Číííč běhaly... Nu jako Kulíšek a Číííč, takže Cheesáčkovy úspěchy mluví za všechny:)
 
 

 
 

5. - 6. 10. 2013 Mistrovství České republiky v agility


Cheesáček je šikulaaaa:) Na republiku jsme se letos vydali s ambicema hlavně fotícíma, takže jsou k vidění větší fotoalba než je obvyklé - sobotní fotky, nedělní fotky. ale focení nebyl důvod proč na republice jsme, nejdůležitějsím důvodem byl Papík:) Ten, vědom si své důležitosti - ostatně jako vždy a všude - předvedl super běh, kterým se dostal na 11. místo do nedělního finále, kde se, opět vědom si toho že se celý svět točí kolem něj, disknul. Takže z republiky máme spooooustu fotek, dobrý vzpomínky a Papíka natěšenýho na další závody:)
 
 

 
 

18. - 24. 8. 2013 2. Psí tábor v Nýrsku


Nýrsko je supééééééér!!!! Sice s půlročním zpožděním, ale i tak musíme napsat o luxusní dovolený kterou jsme si v srpnu užili díky senzačním lidičkám z Plzeňskýho psa:) S obrovskou radostí můžu napsat, že tábor 2014 už je připravený, obsazený, prostě supéééér už se těšíme:) Fotkyyyy od teď už jedině na flickru!
 
 

 
 

14.-20.7.2013 Agility soustředění na Zetoru s Olinou a Ivčou, Brno


Agility soustřeďko
Po dloooouhé době jsme se vydali přiučit se něco nového z agilitního světa.
Cesta vedla na Zetor, kde jsme se zúčastnili agility soustředění pod vedením Oliny Edrové a Ivy Kremláčkové.
Soustřeďko bylo super, dozvěděli jsme se, že jsou naši pejskové úžasní a my jsme úplně příšerní (hlavně chudák Číča už by měla být pod správným vedením minimálně mistr světa, holt má smůlu na páníčka). Odměnou za přežité tréninky nám byly jako vždy luxusní kuchařské výkony Františka, který se staral o to, aby se na agility táboře i přes všechno běhání přibíralo:)
Z tréninků jsme si odnesli spoustu nových potřehů /co/ všechno děláme špatně, podivili se změnám v tréninku začátečníků, prostě spooousta novinek.
Jen počasí mohlo vyjít víc psí, protože odpolední tréninky byly pro pejsky náročné a oproti jiným rokům se trénovalo přes den a ne v noci.
Na táboře jsme se snažili plnit i funkci fotografů, přibylo nám hned několik fotogalerií jak běhání, tak i focení Ivky Cifíka, Oliny Bodieho, a Monči smečky of Youventis.
 
 

 
 

9.7.2013 Tříletá Božská


Čenich slavííííí
 
 

 
 

29.-30.6.2013 Dogdancingové dvojzkoušky, Praha


Pudlík si splnil další taneční zkoušky. Na výborně DwD1 (dance with dog) a na velmi dobře MD1 (Musical Dressage). Ostatní členové smečky ošizeni nebyli, ale užívali si procházky v přírodě.
 
 

 
 

22.-23.6. 2013 Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, Žamberk


Žamberk
3. kvalifikační závody se letos konaly v Žamberku. Zajeli jsme si zazávodit a kouknout se na super týmy, i užít si pohodu letního víkendu. Snažícím se psiskům jsme to střídavě kazili, prostě se letos nedaří, páníčci budou muset víc trénovat:)
 
 

 
 

7.-9.6.2013 Mezinárodní mistrovství border collií v agility, Strážnice

I letos jsme si vyrazili užít mistrovství borderek. Závodů se ujali osvědčení organizátoři, takže vše běželo jak má. Jenom ta slibovaná zmrzka chyběla! Běhalo se super, jenom na počasí si musíme stěžovat co závody - bylo vážně nádherně... Na koupání... Pejskové fajn počasí neoceninili, ale bojovali statečně:)
 
 

 
 

25.-26.5.2013 Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, Brno

Prší prší... Prostě pořád prší. Pořadatelům zbyla sice trocha dobré nálady ale žádný trávník... Vzhledem k podmínkám jsme se snažili pejsky pronavigovat parkurem tak, aby přežili, což se i dařilo, ale dobíhání tím pádem nic moc:)
 
 

 
 

11.5.2013 Dog dancing - 1.Cena Alavisu, Praha


Pjuuuudli tanecek
Na dogdancing jsme tentokrát vyrazili nejenom s Pipem, ale i s Ený. Ený si splnila zkoušku F1 na výborně, náš pudlík si s paničkou poprvé vyzkoušel atmosféru závodů v kostýmech. Zbytek smečky vyrazil s páníčkem na prochajdu kolem Prahy, kde udělali pár fotek.
 
 

 
 

4.-5.5.2013 Zlatá překážka, Rozkoš

Rozkos
Když se daří, tak se daří:) Na Rozkoši se Katce podařilo získat 1. místo v součtech s Ený a 2. místo v součtech s Cheesáčkem
a to i přesto, že od začátku závodů nemohla mluvit a tak bylo domlouvání s pejsky na parkuru velice zajímavé:)
V parkurech od Slávky Podmolové jsme si užívali dostatek tunelů, což vzledem k povrchu parkuru ocenili nejen psíci, ale i páníčci.
Nejdůležitější výbavou na závody se ukázaly lžičky, Eli se opravdu snažila a podařilo se jí karavan naplnit spooooustou dobrot se kterými jsme prostě museli pomáhat:) Vzhledem k tomu, že fotila Bára tak se můžete pokochat opravdu luxusními obrázky! O pár fotek jsme se pokusili i my, ale... prostě se to ještě budem muset naučit. Takže díky Báře za super fotky:)

 
 

 
 

27.-28.4.2013 1. Kvalifikační závody, Krupka


ZIMAAAAAAAAAAA! Na kvalifikačky pořadatelé zajistili všechno co mohli - organizace byla vážně luxusní:) Trošku sice foukalo, ale stanů odletělo jenom pár:) Parkury byly na dobré úrovni, méně zdatným páníčkům nesedly dlouhé rovinky které měl v oblibě belgický rozhodčí Jean Pierre Verbesselt. Komu ale parkury sedly, byl náš Papík, probojoval se až do finále, kde v obrovské konkurenci 90 nejlepších týmů přihlášených na kvalifikační závody
obsadil úžasné 3. místo! Gratulujeme Papíku a jen tak dál:)
 
 

 
 

13.-14.4.2013 Quatrozkoušky, Kyje

Kyje
Do Prahy jsme se letos vydali na slovinskou rozhodčí Mirja Lapanja, která letos posuzuje European Open. Parkury byly zajímavé, běhavé, našim psiskům sedly. Nám sedla super společnost, díky které jsme se na parkur vydávali bez nervů a ve výborné náladě:)
Výsledkem toho je 1. a 2. místo ve zkoušce, které získaly Ený a Číča. Z Číči rodiny to nebyl jediný úspěch, matka naší Božské zvítězila v nedělní zkoušce! V rámci přípravy na druhý závodní den, jsme v sobotu v noci absolvovali "kondiční" výlet na Černý most pro luxusní zmrzku, k překvapení všech zúčastněných jsme trefili i zpáteční cestu na cvičák. Prostě fajn závody se vším všudy! Za zmínku určitě stojí fotky od Báry, které najdete ZDE a které jsme zneužili na logo:)
 
 

 
 

3.4.2013 Tassynka slavííí

Tazik

 
 

 
 

30.3.2013 Postupové zkoušky Dogdancing, Praha


Pip Dogdancing
Pip složil zkoušku Musical Dressage 1
Foto: Eva Vácová
 
 

 
 

23.-24.3.2013 závody agility "O Kozinův Čakan"


Super závody jako vždy:) Letos ale o poznání mrazivější než kdykoli jindy. Pejsky se podařilo na rozdíl od páníčků rozcvičit a tak předváděli - opět na rozdíl od páníčků - skvělé výkony. Tratě od Verči Vostré byly úžasné,běhavé, dobře rozvežené, prostě luxus:) Na vyhlášení výsledků nás neminuly ani báječné chodské koláče, prostě co víc si přát!
Cheese it vyhrál zkoušku LA3 a byl druhý v jumpingu, Ený se porařilo ulovit druhé místo v agility.
 
 

 
 

17.3.2013 Pipova výstava a borderčí výlet


S Pipem jsme se vydali na výstavu hlavně kvůli převzetí titulu dorost šampiona a ocenění za třetího výstavně nejúspěšnějšího středního pudla v loňském roce.
To ale nezabránilo paničce v tom aby se pokusila předvést že je pořád úúúúžasný a plostě klásný, což nakonec rozhodčí ocenila - Výborný 1.
Foto: p.Kolář
Borderky daly přednost procházce s pudlí slečnou Fíkuškou, která po cestě stihla oslavit narozky:) Ještě jednou gratulujeme:) Na procházku jsme táhli hned 2 foťáky, což se po shlédnutí Báry fotek zjistilo že bylo úplně zbytečné, protože naše fotky nezachránil ani půjčený objektiv, na který obvykle naše fotící nedostatky svádíme:)
odkaz na Báry stránky

 
 

 
 

18. 2. 2013 První pudlí párty pro Pipa


První pudlí párty pro Pipa
 
 

 
 

11.2.2013 PAPÍK MÁ NAROZENINY!


Papíkova oslava
 
 

 
 

9. 2. 2013 Postupové zkoušky Dogdancing, Praha

Pip v 11 měsících složil oficiální zkoušku z Dogdancingu - Freestyle první úrovně, a hned na první pokus na plný počet bodů! I když skutečnost je taková, že jsem si dva dny před uzávěrkou přečetla seznam cviků, které jsou ve zkouškách a zhodnotila, že se dá za čtrnáct dnů natrénovat sestava a docvičit prvky, které neznáme. Akce byla pro Pipa hlavně socializačním a zkušebním předvedením před velkým počtem pejsků a to zvládnul s naprostým přehledem. Vystoupení a zájem diváků si Pip vysloveně užívat (na rozdíl od vynervované paničky). Postupové zkoušky Dogdancing

 
 

 
 

26. - 27. 1. 2013 NONSTOP Jahodová party, Kladno

NONSTOP Jahodová party
V perfektní hale s luxusním kobercem v Kladně si Číča odběhala premiérově zkoušky A2. Dařilo se střídavě, hlavně Číča hnala dopředu co to šlo, takže v cíli byla vždycky vysmátá a moc spokojená, bez ohledu na to jestli se trefila do noty pánům rozhodčím s pořadím překážek. Eninka i Cheese it se snažili jako vždycky a tak jsme nadšení, že se jejich účast ve finále stává tradicí :)